Kniha návštěv

Datum: 06.11.2011

Vložil: David Novák

Titulek: Odkaz na stránky

Dobry den,

take stavime drevostavbu a vedeme domu internetovy denik. Nemeli byste zajem is vzajemne linkovat stranky? Pomaha to navstevnosti i ctenarum.

Diky moc
David Novak
novakdav@gmail.com
mojefutura.cz

—————

Datum: 28.09.2010

Vložil: Vom a Veronika

Titulek: Fasáda

Nazdárek oběma, fasáda a hlavně dřevo mezi okny je výborný, opravdu to ožilo. A hlavně Gome, myslíme si, že vstupní dveře jsou úplně OK, nevím jak se na ně tváříš nyní poté, co je "ofasádováno", ale my bysme je nechali. Pravda, to se nám to mluví, když pořád zápasíme se stavební firmou s rozpočtem a smlouvou...:-). Těšíme se na tu koluadaci!!!:-)

—————

Datum: 04.10.2010

Vložil: Gom

Titulek: Re: Fasáda

ahoj, to je dost,že jste taky něco napsali :-), se vstupníma dveřma jsem už konforntí,přijde mi,že tam docela ladí ... jinak přibylo pár "dřevěných" fotek, plocha k budoucímu natírání se mi zvětšuje :-)) - koukněte do fotogalerie, jo a na kolaudaci si ještě pár měsíců budete muset počkat, kompletace nebudou jen tak ..

—————

Datum: 09.10.2010

Vložil: Vom

Titulek: Re: Re: Fasáda

nemáte náhodou to bezúdržbové dřevo? To by se pak natírat nemuselo... Jj, až my budeme u kompletací, budeme si pohvizdovat:-), gratulace!!! Takže kolaudace bude na jaře, až bude pěkně venku, ne?;-)

—————

Datum: 06.09.2010

Vložil: Mirek (Družec)

Titulek: CV

Už jsem si říkal, co se stalo, že dlouho nebyl příspěvek :-)
S fasádou to vypadá pěkně a hned to je uplně jiný dům! S centrálním vysavačem (CV) jste udělali dobře. Je to jedna z věcí, kterou všem při stavbě budu doporučovat. Sací výkon a zároveň tichý provoz je luxusní kombinace. S tím bičem na jednotlivé profese je to bohužel smutná realita... Termíny jsou věc, které v dnešní době málokdo umí dodržet. Jediné co trošku funguje jsou smluvní postupy a s tím spojené penalizace. Bohužel ne všude to lze uplatnit. Pevné nervy do dalšího pokračování! M.

—————

Datum: 09.09.2010

Vložil: Tom

Titulek: Re: CV

ahoj Mirku, zas tak špatný to s nima není ... nervy mám často napjaté jako struny,ale tak nějak jsem už rezignoval ... jinak v pondělí proběhl blower door test s p.Palečkem, dopadlo to určitě dobře, i když jsem si myslel, že to bude ještě lepší,na to jak je dům konstrukčně řešen ... hodnota se ustálila na 0,46, hlavně aby jsme dostali dotaci od státu na pasivní dům :-)

—————

Datum: 09.08.2010

Vložil: Vom

Titulek: unbelievable

Lado, Gome, to je fakt neuvěřitelný. S Veronikou se odjedeme rekreovat na týden a vy už snad budete bydlet:-). To jste teda dost před námi, teď se pro změnu modlíme my aby nepršelo, i když děláme teprve finální korekce v položkovém rozpočtu... Tak pevný nervy a hodně suchých dnů!;-)

—————

Datum: 03.08.2010

Vložil: Vlada&Bara

Titulek: wow!

Obdivujeme, jak to pěkně frčí rychlostí blesku.. Přejeme příjemný ničím nerušený outsourcing.
PS: S tím grilováním bych jako hasič doporučil odstup min. 10metrů při bezvětří 5 ! :-)

—————

Datum: 05.08.2010

Vložil: Lada

Titulek: Re: wow!

Ano pane vrchní veliteli! .. ale stačilo říct, že Tě na každou grilovačku musíme pozvat jako dozor ;))..

—————

Datum: 02.08.2010

Vložil: Mirek (Družec)

Titulek: fofr

To to pěkně přes víkend poskočilo. Je to úžasná konstrukce. Kdy je termín první grilovačky? ;-)

—————